Kalas rekordmila 2014

Postet av CK Nittedal den 11. Mar 2015

Resultatliste HC Menn - Tandem Individuell temReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
1180KARLSEN Magne FridtjofUllensaker CK0:14:16 + 0:00:00
Resultatliste K Senior Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
1186NATHOLMEN Thrude KarlsenCK Victoria0:14:00 + 0:00:00
2183SKJERSTAD Emma KristineØkern Cykle Klubb0:14:38 + 0:00:38
3182AALERUD KatrineIK Hero Sykkel0:15:14 + 0:01:14
4184OMDAHL Karoline RøsteRaufoss & Gjøvik SK0:15:52 + 0:01:52
Resultatliste Kvinner 10 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
NC2ULVANG Sara KristineCK Nittedal0:10:36
Resultatliste Kvinner 11-12 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
16KRISTIANSEN LineCK Nittedal0:18:18 + 0:00:00
27TAUG Emilie Josefine FrostingCK Nittedal0:20:54 + 0:02:36
Resultatliste Kvinner 13-14 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
126KRISTIANSEN HeddaCK Nittedal0:16:59 + 0:00:00
227MATHISEN SiljeHalden CK0:17:03 + 0:00:04
328BJERK ThaleBærum OCK0:18:11 + 0:01:12
424MIDTSVEEN Natalie IreneRingerike SK0:18:24 + 0:01:25
522ULVANG Silje MarieCK Nittedal0:18:52 + 0:01:53
623VALLE PernilleEidsvoll SK0:19:13 + 0:02:14
725ISAKSEN ChristineEidsvoll SK0:19:21 + 0:02:22
Resultatliste Kvinner 15-16 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
150SNORTHEIM Stine MarieEidsvoll SK0:17:01 + 0:00:00
252BRATAAS Julie KristinHadeland CK0:18:57 + 0:01:56
351ENBERGET OdaLillehammer Cykleklubb0:19:55 + 0:02:54
Resultatliste M Elite Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
1197WESTGAARD Marius YlvenAsker CK0:12:33 + 0:00:00
2205HAAVE Marius NessBærum OCK0:12:33 + 0:00:00
3191AMUNDRUD Kjetil JohansenAsker CK0:12:38 + 0:00:05
4207TANDREVOLD Halvor LandmarkIF Frøy Sykkel0:12:48 + 0:00:15
5212WESTGAARD Kristoffer YlvenAsker CK0:12:55 + 0:00:22
6203HANSEN Dan-ErikFana IL Sykkel0:13:00 + 0:00:27
7204SCHOU MikaelRaumer Rytter SK0:13:04 + 0:00:31
8192RØMCKE EivindAsker CK0:13:08 + 0:00:35
9193MINGE AndreasMjølkerampa Sykkelklubb - Trøg0:13:10 + 0:00:37
10206MYHRER KristianRåholt CK0:13:10 + 0:00:37
11194JANSEN ThomasIF Frøy Sykkel0:13:12 + 0:00:39
12210LINDTVEIT Aasmund GrovenIK Hero Sykkel0:13:12 + 0:00:39
13189HAUGSVÆR SindreIF Frøy Sykkel0:13:24 + 0:00:51
14198WILSKOG ThomasCK Nittedal0:13:25 + 0:00:52
15196KULSET KristianRingerike SK0:13:25 + 0:00:52
16201DALAN Torkel ØstlyngenAsker CK0:13:34 + 0:01:01
17195OLSEN Håvard BrathovdeAsker CK0:13:49 + 0:01:16
18209MOE Dag JuliusSK Rye sykkel0:13:52 + 0:01:19
19211DØRUM Anders MindeCK Nittedal0:14:04 + 0:01:31
20200MEYER Mathias MordalFossum IF Sykkel0:14:40 + 0:02:07
21199LEHRE KjetilHadeland CK0:14:46 + 0:02:13
22213JAHR MortenEidsvoll SK0:15:00 + 0:02:27
23202FOSEID MariusSpKl Ceres Sykkel0:15:22 + 0:02:49
Resultatliste M Junior Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
178BJERK DidrikBærum OCK0:12:43 + 0:00:00
279VANGEN MartinRingerike SK0:13:00 + 0:00:17
377ERIKSEN Stein-erikSK Rye sykkel0:13:14 + 0:00:31
480KIESE SebastianIF Frøy Sykkel0:13:45 + 0:01:02
587PJÅKA ChristianRingerike SK0:13:45 + 0:01:02
676EKLØF Daniel E.Ringerike SK0:13:49 + 0:01:06
786ANDERSEN Johan StenSK Rye sykkel0:14:06 + 0:01:23
873SKARE Jonn Adrian HollerudRingerike SK0:14:08 + 0:01:25
983SKOGSBAKKEN SindreRaufoss & Gjøvik SK0:14:10 + 0:01:27
1081SAGADALEN Karl AndreasTønsberg CK0:14:17 + 0:01:34
1175FREDRIKSEN Sondre MidtsveenRingerike SK0:14:23 + 0:01:40
1284STANGE MagnusDrammen CK0:14:39 + 0:01:56
1374SLAAEN Eivind KampesæterRaufoss & Gjøvik SK0:14:56 + 0:02:13
1488LYSTAD Tobias StaurvikIF Frøy Sykkel0:15:52 + 0:03:09
Resultatliste Master K 40-44 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
1148GODTFREDSEN MonicaDriv IL Sykkel0:15:54 + 0:00:00
2147LANGAARD TORP WibekeRåholt CK0:16:40 + 0:00:46
3149ØSTBERG LeneIF Frøy Sykkel0:16:59 + 0:01:05
Resultatliste Master K 45-49 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
1134HOTT CamillaRåholt CK0:14:05 + 0:00:00
2133FALCK Kristin LucieSK Rye sykkel0:14:36 + 0:00:31
3132HANSEN TrineIF Frøy Sykkel0:14:40 + 0:00:35
4135BJØRKENG Anne MarieIF Frøy Sykkel0:16:43 + 0:02:38
Resultatliste Master K 50-54 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
1121HAUGLID AnnyTorshov SK0:14:36 + 0:00:00
2119HOEL KjerstiHadeland CK0:16:16 + 0:01:40
3120ELDBY HanneIF Frøy Sykkel0:18:44 + 0:04:08
Resultatliste Master M 30-39 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
1177OWESEN ChristianTorshov SK0:13:16 + 0:00:00
2173JARRETT MartinNjård0:13:20 + 0:00:04
3172FOSSE Ole JohannesAsker CK0:13:34 + 0:00:18
4174HANSEN Erik BøhlerDriv IL Sykkel0:13:37 + 0:00:21
5175KNUTSEN Ronny SletbakkSarpsborg SK0:13:41 + 0:00:25
6167TOLLEFSEN ChristianHolmenkollen CK0:13:41 + 0:00:25
7178STENBECK Haakon BorgeFevik OCC0:13:56 + 0:00:40
8176ENGER TorbjørnMoss CK0:13:58 + 0:00:42
9169VÆRNES MagneHasle-Løren IL Sykkel0:14:13 + 0:00:57
10170EVJE EspenKloppa offroadklubb0:14:56 + 0:01:40
Resultatliste Master M 40-44 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
1163OLSEN EirikSK Rye sykkel0:13:13 + 0:00:00
2156SKOGLAND JarleSK Rye sykkel0:13:59 + 0:00:46
3157VEA SveinungBirkelunden CK0:13:59 + 0:00:46
4154KRISTIANSEN Lars EspenMoss CK0:14:00 + 0:00:47
5161MELBY Bernt-erik AnsbjergSkårer CK0:14:06 + 0:00:53
6158SIMONSEN Bjørn AndreTorshov SK0:14:11 + 0:00:58
7153TRONVOLD Jørn-ivarFollo SK0:14:25 + 0:01:12
8155JOHANSEN GlennSK Rye sykkel0:14:32 + 0:01:19
9160GODTFREDSEN GlennDriv IL Sykkel0:17:12 + 0:03:59
Resultatliste Master M 45-49 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
1140LORGEN SnorreVestre Aker SK0:13:16 + 0:00:00
2142STORHAUG Rune ErikTorshov SK0:13:29 + 0:00:13
3145GUDMUNDSEN Bjørn HaraldIK Hero Sykkel0:13:41 + 0:00:25
4138NORDBY Roger OttenNesodden SK0:13:52 + 0:00:36
5141FOSSHEIM EspenSK Rye sykkel0:14:03 + 0:00:47
6139KALVØY HåvardFollo SK0:14:19 + 0:01:03
7143FIGENSCHAU PålKolbotn SK0:14:28 + 0:01:12
Resultatliste Master M 50-54 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
1129FORDAL Terje VidarForeningen Frikransen0:13:29 + 0:00:00
2124HULLSTEIN TerjeIF Frøy Sykkel0:13:41 + 0:00:12
3126JONASSEN Torfinn StulenBærum OCK0:13:43 + 0:00:14
4125HAGEBAKKEN Alf ErikHadeland CK0:13:55 + 0:00:26
5128EILERTSEN RogerSK Rye sykkel0:14:05 + 0:00:36
6130BØYGARD TerjeGol IL - sykkelgruppe0:14:45 + 0:01:16
DNF127DAHLEN JensSkullerud SpKl Sykkel
Resultatliste Master M 55-59 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
1113BODIN JanIF Frøy Sykkel0:13:36 + 0:00:00
2115JOHANSEN IverSkårer CK0:14:20 + 0:00:44
3114BRANDAL Leif ArneCK Nittedal0:14:58 + 0:01:22
4112IHLEN JohnnySpKl Ceres Sykkel0:15:01 + 0:01:25
Resultatliste Master M 60-64 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
1101SØNJU Jan ErikEiker CK0:13:44 + 0:00:00
2106SIMONSEN Tor ArneTorshov SK0:14:13 + 0:00:29
3100FORSMO SteinarIF Frøy Sykkel0:14:55 + 0:01:11
4102RØEGGEN Sigurd AsbjørnSK Rye sykkel0:14:56 + 0:01:12
5107ERFJORD TerjeBærum OCK0:14:57 + 0:01:13
6105HOEL EllingSkårer CK0:15:01 + 0:01:17
7103KJØRSTAD HelgeHorten OCK0:15:30 + 0:01:46
8104STANGELAND EirikSK Rye sykkel0:15:50 + 0:02:06
9108JENSSEN Magne AstorHorten OCK0:18:57 + 0:05:13
Resultatliste Master M 65-69 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
196FJELLBERG GunnarMoss CK0:14:41 + 0:00:00
294IVERSLIEN GunnarTorshov SK0:14:58 + 0:00:17
397LAMO FredrikTorshov SK0:15:19 + 0:00:38
495KOLSRUD HaraldAsker CK0:16:01 + 0:01:20
Resultatliste Master M 70-74 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
192GIKLING EivindBærum OCK0:15:28 + 0:00:00
291TORGERSEN ArneEiker CK0:15:49 + 0:00:21
Resultatliste Menn 10 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
NC4GJØRVAD StianRingerike SK0:09:59
Resultatliste Menn 11-12 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
120TOPP Audun RisteRingerike SK0:17:30 + 0:00:00
217BERGER Noah R.Eidsvoll SK0:18:23 + 0:00:53
310GÅRDHAMMER DanielRingerike SK0:18:30 + 0:01:00
414NÆSS Sverre JacobHadeland CK0:18:46 + 0:01:16
519HØYBERG Jan OlavÅlesund OCK0:20:02 + 0:02:32
616HOLEN HalvardCK Nittedal0:20:17 + 0:02:47
718KNUTSEN DUE FredrikCK Nittedal0:20:34 + 0:03:04
811NETTLI Jeppe RøhneBærum OCK0:20:38 + 0:03:08
912ANDERSEN Martin B.CK Nittedal0:21:10 + 0:03:40
1013SANDHOLT RemiEidsvoll SK0:24:15 + 0:06:45
Resultatliste Menn 13-14 Individuell tempoReturn
PlassStartnrNavnKlubb Tid
142JOHNSEN Robin WesterlundEidsvoll SK0:14:44 + 0:00:00
241LUND AndersCK Nittedal0:15:29 + 0:00:45
346ØVERSJØEN VemundBærum OCK0:15:30 + 0:00:46
438LIER Erik AndreRomeriksåsen SK0:15:31 + 0:00:47
531FLØTTEN Adrian MatterEidsvoll SK0:15:38 + 0:00:54
635MORK Mats SkudvikBærum OCK0:15:56 + 0:01:12
739SØRENSEN Kevin JessenEidsvoll SK0:16:06 + 0:01:22
840LANGERUD Sivert DørumRingerike SK0:16:21 + 0:01:37
934SÆTHER OlaRingerike SK0:16:37 + 0:01:53
1036FJELLHEIM Henrik TesloHadeland CK0:16:46 + 0:02:02
1132STIGSRUD ChristofferRingerike SK0:17:09 + 0:02:25
1237KORSNES MarcusBærum OCK0:17:12 + 0:02:28
1343KVAM HåvardCK Toten-Tråkk0:17:39 + 0:02:55
1444CLEMENTZ ThomasCK Nittedal0:18:06 + 0:03:22
1548BOTTEN SivertHadeland CK0:18:27 + 0:03:43
1645PEDERSEN Marius BNes SK0:18:29 + 0:03:45
1747SANDHOLT NicolayEidsvoll SK0:18:57 + 0:04:13
1833VÅGENES Andreas MyreneBærum OCK0:19:20 + 0:04:36
1929ADOLFSEN AdrianCK Nittedal0:20:08 + 0:05:24
Resultatliste Menn 15-16 Individuell tempoReturn

PlassStartnrNavnKlubb Tid
163KULSET SindreBærum OCK0:14:28 + 0:00:00
268NYBAKK AlexanderRingerike SK0:14:43 + 0:00:15
360SØYLAND Harald KittelsbyeRingerike SK0:15:01 + 0:00:33
462SVENDSEN Simen NordahlKonnerud IL Sykkel0:15:05 + 0:00:37
557SANDVOLD Carl-martinLillehammer Cykleklubb0:15:06 + 0:00:38
656SKEIDE EvenEidsvoll SK0:15:09 + 0:00:41
770SKATVEDT SigurdEidsvoll SK0:15:17 + 0:00:49
865HJEMSÆTER OlavCK Nittedal0:15:31 + 0:01:03
969SANDAUNET DennisEidsvoll SK0:15:46 + 0:01:18
1066TANGESTUEN MarkusRingerike SK0:15:55 + 0:01:27
1159STÆRKEBYE HåvardNOTEAM0:16:18 + 0:01:50
1261LANGERUD Lars Ola DørumRingerike SK0:16:21 + 0:01:53
1367GRUDE Håkon JørgenIF Frøy Sykkel0:16:21 + 0:01:53
1464HAUGAA Herman JakobSK Rye sykkel0:16:29 + 0:02:01
1554HOVDENAK EmilRingerike SK0:16:47 + 0:02:19
1658STIMPSON-KARLSSON AlexanderEidsvoll SK0:16:50 + 0:02:22
DNF55SØRLIE NERLAND AugustSK Rye sykkel



Kommentarer

0 Kommentar

Kommentarfelt er stengt

Levert av IdrettenOnline